REJESTRACJA

1

Pracownik sieci

2

Pracownik lub właściciel prywatnego sklepu

3

Inni użytkownicy

Podane przez Ciebie poniżej dane będą służyć wyłączenie do procesów rejestracyjnych i nie będą nigdzie publikowane ani przekazywane osobom trzecim.

Mam już konto - zaloguj się

Witamy na platformie szkoleniowej poświęconej odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu. Platforma składa się z dwóch części: części testowej, poświęconej zagadnieniom prawnym dotyczącym sprzedaży i/lub udostępniania napojów alkoholowych osobom niepełnoletnim oraz części interaktywnej, którą stanowi gra ucząca asertywnej obsługi młodych klientów podejmujących próby zakupu alkoholu.

Aby móc skorzystać z wiedzy udostępnionej na platformie, należy dokonać rejestracji. W tym celu należy utworzyć konto Użytkownika, klikając w przycisk „załóż konto” umieszczony w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny. W wyniku pomyślnie przeprowadzonej rejestracji na adres e-mailowy użytkownika zostanie automatycznie wysłana wiadomość aktywacyjna. Aby aktywować konto, należy kliknąć w link podany w wiadomości.

Po poprawnym zalogowaniu się do systemu za pomocą loginu oraz hasła, podanego podczas rejestracji, można przystąpić do części testowej, której pomyślne przejście umożliwia przystąpienie do kolejnego etapu, czyli gry. Obie części szkolenia są punktowane – ukończenie szkolenia następuje po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów, przyznawanych za udzielenie prawidłowych odpowiedzi.